Hatırlatmalar

Üyelik

Neden Üye Olmalıyım?

Üye olarak yorum yapabilirsiniz veya sorular sorabilirsiniz. Ayrıca uygulanacak anketlere katılabilirsiniz. Şu anda düşünemediğim fakat sayfaya sonradan ekleyeceğim özellikleri kulnabilmek için yine üye olmanızda fayda var. 

Nasıl Üye Olurum?

Sağ tarafta bulunan "Üye Girişi" bölümünün altında "Kayıt Ol" linkine tıklayarak gerekli bilgileri girdikten sonra "Kayıt ol" deyin ve hepsi bu. E-Posta adresinizi doğru girmeye gayret gösterin, çünkü onay e-postası gönderilecek ve bu işlem yapılmadan üyelik aktif olmayacaktır.

Ya Şifremi Unutursam!

Kayıt esnasında sizden güvenlik sorusu ve yanıtı istenecektir. Bu alanlara hatırlayabileceğiniz şeyler yazarsanız, sağ kısımda, yine "Üye Girişi" altındaki "Şifremi Unuttum" linkinden yeni şifre edinebilirsiniz.

Bu Web Sayfası Ne Ayak?

Web sayfamız, İsrail devleti adına insanların gizli bilgilerini almak ve bu sayede yahudilerin dünyaya hakim olmasını sağlamak amacıyla kurulmamıştır. Öncelikle bu web sayfası, web tasarım ve programcılığı üzerine uğraşmaya çalışan bir adamın kendini geliştirmek için yaptığı bir çalışmadır. Hem öğrendiklerimi unutmayayım hem de birileriyle paylaşımda bulunayım istedim hepsi bu. Bu bağlamda site içeriğindeki bilgiler kesin yargılara ve doğrulara dayanmamaktadır. Ben ne öğrenip anlıyorsam ve ne hissediyorsam bu sayfada onlar yazıyor. 

^
X